LİSE KADROMUZ

AD - SOYAD BRANŞ
Ayşe Başçavuşoğlu Genel Müdür
Eser Gerdanlı Lise Müdürü
Ferhat Erdoğan Lise Müdür Yardımcısı
Süreyya Gölgeli Lise Müdür Yardımcısı
Sitare Ayaz Lise Müdür Yardımcısı
Güntülü Pouilly Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Sevda Arslan Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Çiğdem Polat Ökmen Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Elif Safire Ünal Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Merve Sarıyer Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Özgür Çakmak Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Esra Akdağlı Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
İzzet Korkmaz Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Şehriban Gözcü Felsefe Öğretmeni
Umut Karagöz Felsefe Öğretmeni
Nur Pınar Öztan Tarih Öğretmeni
Ebru Pınar Tarih Öğretmeni
Hülya Yergin Tarih Öğretmeni
Arzu Ergün Coğrafya Öğretmeni
Perihan Onat Coğrafya Öğretmeni
Gökhan Selvi Coğrafya Öğretmeni
Neslihan Sunmaz Din Kültürü Öğretmeni
Ökkeş Dağ Din Kültürü Öğretmeni
İlker Özcan Matematik Öğretmeni
İlknur Akyürek Matematik Öğretmeni
Halil Pulat Matematik Öğretmeni
H. Cenk Uzunçakmak Matematik Öğretmeni
Başak Gülmez Matematik Öğretmeni
Ebru Acıöz Matematik Öğretmeni
Fırat Kuşçu Matematik Öğretmeni
Mehlika Kemer Matematik Öğretmeni
İlker Topbaştekin Matematik Öğretmeni
Mustafa Umut Uysal Matematik Öğretmeni
Elif Özcan Fizik Öğretmeni
Esin Göçoğlu Fizik Öğretmeni
Ayhan Köse Fizik Öğretmeni
Gülsüm Terzioğlu Kimya Öğretmeni
Ümran Gedikli Kimya Öğretmeni
Pelin Künçek Ergun Kimya Öğretmeni
Banu Mert Aydıncılar Biyoloji Öğretmeni
Esin Taşın Biyoloji Öğretmeni
Özge Selçuk Biyoloji Öğretmeni
Oya Adalet Bostancı Biyoloji Öğretmeni
Aysun Yazar Fransızca Öğretmeni
Nathalys Fiokouna Fransızca Öğretmeni
Canan Gündüz Fransızca Öğretmeni
Eylem Fatoş Haydar Fransızca Öğretmeni
Huri Balcı Fransızca Öğretmeni
Aysun Altun Fransızca Öğretmeni
Bruno Riera Fransızca Öğretmeni
Christina Floquet Fransızca Öğretmeni
Laetita Scialla Fransızca Öğretmeni
Duygu Ünal İngilizce Öğretmeni
Müge Beğenmez İngilizce Öğretmeni
Ömür Vardar Sayıoğlu İngilizce Öğretmeni
Ayça Esra Özemre İngilizce Öğretmeni
İnci Beril Yavuz İngilizce Öğretmeni
Fatma Pektaş İngilizce Öğretmeni
Şebnem Taşkaya Görsel Sanatlar Öğretmeni
Betül İpek Görsel Sanatlar Öğretmeni
Sadık Kündüroğlu Müzik Öğretmeni
Anıl Oğuz Beden Eğitimi Öğretmeni
Mehmet Ali Örencik Beden Eğitimi Öğretmeni
Sevda Yalçın Beden Eğitimi Öğretmeni
Zekeriya Başeken Beden Eğitimi Öğretmeni