Tüm Haberler

ESKRİMDEKİ BAŞARILARIMIZ

Okullar arası Eskrim yarışmalarında Kılıç dalında Genç Kızlarda İpek ÇAĞLAR ve Yıldız Kızlarda Alara ÇERMEN ve Nehir ÖZCAN ile mücadele ettik.

Devamı

ARTİSTİK CİMNASTİKTE ASYA KARAHİSAR ANKARA 2.Sİ OLDU

Okullar arası Artistik Cimnastik İl Birinciliği Yarışmalarında okulumuzu 3/B sınıfı öğrencimiz Ece SANGU ve 4/E sınıfı öğrencimiz Asya KARAHİSAR başarıyla temsil etmiştir. 

Devamı

ECE NAZ GÜRSOY SENKRONİZE TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA TÜRKİYE 1.Sİ

26-28 OCAK 2018 tarihinde İzmir ilinde yapılan Buz Pateni Senkronize Türkiye Şampiyonasında öğrencimiz 10/A sınıfından Ece Naz Gürsoy Türkiye 1. si olmuştur.

Devamı

CEMRE ATAÖV DEMİRKAN MİNİKLER KATEGORİSİNDE BİRİNCİ OLDU

Okulumuz 3/C sınıfı öğrencisi Cemre Ataöv DEMİRKAN partneri ile birlikte yarıştıkları Türkiye Dans Sporları Federasyonu tarafından 10-11 Şubat 2018 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen Türkiye Şampiyonası’nda; Minikler Latin Dans kategorisinde 3.’lük, Minikler Standart Dans kategorisinde 2.’lik ve Kulüpler arası Sıralama Yarışması’nda; Minikler E2 kategorisinde 1.lik almıştır.

Devamı

ANADOLU MEDENİYETLERİ MÜZESİ ZİYARETİ

6. sınıf öğrencilerimiz, Sosyal Bilgiler dersi “Anadolu’da yaşamış ilk uygarlıkların yerleşme ve ekonomik faaliyetleri ile siyasal ve sosyal yapıları arasındaki etkileşimi fark eder” kazanımı kapsamında Anadolu Medeniyetleri Müzesinde atölye çalışması yapmıştır.

Devamı