-

ANKARA ÖZEL TEVFİK FİKRET  LİSESİ  2019 TERCİH RANDEVU ÇİZELGESİ
SIRA SINIF NO ADI VE SOYADI RANDEVU GÜNÜ RANDEVU SAATİ
1 12A 8 Selen BEKTAŞ 22 TEMMUZ 2019 PAZARTESİ 10.00
2 12A 9 Edlin ESTİ 22 TEMMUZ 2019 PAZARTESİ 10.30
3 12A 13 İnci KÖGMEN 22 TEMMUZ 2019 PAZARTESİ 11.00
4 12A 44 Ece UÇELE 22 TEMMUZ 2019 PAZARTESİ 11.30
5 12A 47 Mert ÖZMETE 22 TEMMUZ 2019 PAZARTESİ 12.00
6 12A 50 Selin AYDINLI 22 TEMMUZ 2019 PAZARTESİ 13.00
7 12A 56 Ela DOĞAN 22 TEMMUZ 2019 PAZARTESİ 13.30
8 12A 57 Kerem DÜLGER 22 TEMMUZ 2019 PAZARTESİ 14.00
9 12A 60 Zeynep Begüm ÜSTÜNKAL 22 TEMMUZ 2019 PAZARTESİ 14.30
10 12C 239 Ali KATOĞLU 22 TEMMUZ 2019 PAZARTESİ 15.00
11 12A 73 Kayra CANPOLAT 22 TEMMUZ 2019 PAZARTESİ 15.30
12 12A 79 Ekin ÖZTÜRK 22 TEMMUZ 2019 PAZARTESİ 16.00
13 12A 112 Can YARDIMCI 22 TEMMUZ 2019 PAZARTESİ 16.30
14 12A 114 Tuna YAPAKÇI 22 TEMMUZ 2019 PAZARTESİ 17.00
15 12A 158 Umay ULUATA 23 TEMMUZ 2019 SALI 09.00
16 12A 176 Merve Aybike SÖZER 23 TEMMUZ 2019 SALI 09.30
17 12A 179 İlsu DALÇIK 23 TEMMUZ 2019 SALI 10.00
18 12A 189 Elif ELVEREN 23 TEMMUZ 2019 SALI 10.30
19 12A 195 Nevzat Mert ALPAY 23 TEMMUZ 2019 SALI 11.00
20 12A 200 Pınar ORAY 23 TEMMUZ 2019 SALI 11.30
21 12A 204 Doğa DİREN 23 TEMMUZ 2019 SALI 12.00
22 12A 225 Doğa YALÇIN 23 TEMMUZ 2019 SALI 13.00
23 12A 255 Zeynep Serra PİRİM 23 TEMMUZ 2019 SALI 13.30
24 12A 271 Elif Sinem ATEŞ 23 TEMMUZ 2019 SALI 14.00
25 12A 277 İdil BALOĞLU 23 TEMMUZ 2019 SALI 14.30
26 12B 339 Alkım EKŞİOĞLU 23 TEMMUZ 2019 SALI 15.00
27 12A 350 Zeynep KELEŞ 23 TEMMUZ 2019 SALI 15.30
28 12A 351 Zeynep YASLAN 23 TEMMUZ 2019 SALI 16.00
29 12B 2 Turgut Alp TÜTÜNCÜ 23 TEMMUZ 2019 SALI 16.30
30 12B 17 Zeynep GÜÇLÜ 23 TEMMUZ 2019 SALI 17.00
31 12B 25 Ahmet Can KOCAMAN 24 TEMMUZ 2019 ÇARŞAMBA 09.00
32 12B 35 Deniz Yiğit KAYDI 24 TEMMUZ 2019 ÇARŞAMBA 09.30
33 12B 38 Atiye Yudum SEVİLMİŞ 24 TEMMUZ 2019 ÇARŞAMBA 10.00
34 12B 63 Utkan YARDIMCI 24 TEMMUZ 2019 ÇARŞAMBA 10.30
35 12B 82 Ali Faik KOBAL 24 TEMMUZ 2019 ÇARŞAMBA 11.00
36 12B 117 Oytun Uras ŞAHİN 24 TEMMUZ 2019 ÇARŞAMBA 11.30
37 12A 72 Deniz ÇAĞLAR 24 TEMMUZ 2019 ÇARŞAMBA 12.00
38 12B 163 Kemal Yiğit KILIÇ 24 TEMMUZ 2019 ÇARŞAMBA 13.00
39 12B 177 Mert TÖZÜM 24 TEMMUZ 2019 ÇARŞAMBA 13.30
40 12B 188 Ulaş Çınar ÇELİK 24 TEMMUZ 2019 ÇARŞAMBA 14.00
41 12B 196 Mert ÖZKAN 24 TEMMUZ 2019 ÇARŞAMBA 14.30
42 12B 202 Yağmur AYDIN 24 TEMMUZ 2019 ÇARŞAMBA 15.00
43 12B 208 İsmail Taycan GÖKÇE 24 TEMMUZ 2019 ÇARŞAMBA 15.30
44 12B 251 Doğa TÜRKMEN 24 TEMMUZ 2019 ÇARŞAMBA 16.00
45 12B 260 Can Alp BİNZET 24 TEMMUZ 2019 ÇARŞAMBA 16.30
46 12B 261 Erçin TELATAR 24 TEMMUZ 2019 ÇARŞAMBA 17.00
47 12B 275 İbrahim Efe BÜYÜKHATİPOĞLU 25 TEMMUZ 2019 PERŞEMBE 09.00
48 12B 293 Yiğit AKKAN 25 TEMMUZ 2019 PERŞEMBE 09.30
49 12B 342 Baha Egemen GÖÇMEN 25 TEMMUZ 2019 PERŞEMBE 10.00
50 12B 389 Elif KUŞÇUOĞLU 25 TEMMUZ 2019 PERŞEMBE 10.30
51 12B 567 Ediz ÖZDEMİR 25 TEMMUZ 2019 PERŞEMBE 11.00
52 12B 714 Ayça Lila DEVRİM 25 TEMMUZ 2019 PERŞEMBE 11.30
53 12B 1090 Mina Zeynep HIZAL 25 TEMMUZ 2019 PERŞEMBE 12.00
54 12B 2354 Emre BÜKÜLMEZ 25 TEMMUZ 2019 PERŞEMBE 13.00
55 12C 5 Alara ÖĞDÜR 25 TEMMUZ 2019 PERŞEMBE 13.30
56 12C 7 Simay ZEYTİNCİ 25 TEMMUZ 2019 PERŞEMBE 14.00
57 12C 16 Uğur ARISOY 25 TEMMUZ 2019 PERŞEMBE 14.30
58 12C 18 Damlasu ÜÇKARDEŞLER 25 TEMMUZ 2019 PERŞEMBE 15.00
59 12C 22 Şöhret Beliz ÇALIK 25 TEMMUZ 2019 PERŞEMBE 15.30
60 12C 36 İrem TARCAN 25 TEMMUZ 2019 PERŞEMBE 16.00
61 12C 67 Simge KOÇ 25 TEMMUZ 2019 PERŞEMBE 16.30
62 12C 135 Deniz ÖNKAL 26 TEMMUZ 2019 CUMA 09.30
63 12C 139 Mert KAYIKÇI 26 TEMMUZ 2019 CUMA 10.00
64 12C 187 Elif İNCELER 26 TEMMUZ 2019 CUMA 10.30
65 12C 216 Derin YETKİN 26 TEMMUZ 2019 CUMA 11.00
66 12C 228 Elif KESKİNKILIÇ 26 TEMMUZ 2019 CUMA 11.30
67 12C 236 Şimal SONGUR 26 TEMMUZ 2019 CUMA 12.00
68 12B 152 Mert BAYSAN 26 TEMMUZ 2019 CUMA 13.00
69 12C 250 Berk Şevket BAYRAKTAROĞLU 26 TEMMUZ 2019 CUMA 13.30
70 12C 272 Tolga MÜLAYİM 26 TEMMUZ 2019 CUMA 14.00
71 12C 282 Genco Kerem ÖZGÜN 26 TEMMUZ 2019 CUMA 14.30
72 12C 300 Burcu GÖNÇ 26 TEMMUZ 2019 CUMA 15.00
73 12C 343 Selin Fatma YAZAR 26 TEMMUZ 2019 CUMA 15.30
74 12C 347 Selin Hira METİN 26 TEMMUZ 2019 CUMA 16.00
75 12C 715 Nil Duru TATAROĞLU 26 TEMMUZ 2019 CUMA 16.30
76 12C 1402 Levent ERDOĞAN 27 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ 10.00
77 12C 1850 Murat GÜNEY 27 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ 10.30
78 12D 12 Öykü ŞAHİN 27 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ 11.00
79 12D 42 Sanem KARAKAYA 27 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ 11.30
80 12D 84 Başat Sarp GÜNEŞ 27 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ 12.00
81 12D 110 Günsu YILMAZ 27 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ 13.00
82 12D 142 Ece EGEMEN 27 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ 13.30
83 12D 197 Yaman YILMAZ 27 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ 14.00
84 12D 212 Kaan Alp ÖZDEN 27 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ 14.30
85 12D 240 Ayşegül ŞEN 27 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ 15.00
86 12D 285 Elifsu ÖZGÜR 27 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ 15.30
87 12D 1178 Zeynep DİKMEN 27 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ 16.00
88 12D 1378 Furkan KULUHAN 27 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ 16.30
89 12D 1426 Alphan KÜTOĞLU 27 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ 17.00
90 12D 1431 Bora CANKO 27 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ 17.30
91 12D 1470 Zeynep ŞEKER 27 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ 18.00

Duyurular

21-25 Ekim tarihleri arasında lise sınıflarının sınav haftası olduğundan, lise öğretmenlerinin görüşme saatleri…

16 Ekim 2019 , Çarşamba

Lise Sınav, Performans ve Uygulama Sınavı tarihleri açıklanmıştır. İlgili tarihlere Veli Köşesi menüsü…

10 Ekim 2019 , Perşembe

Ankara Özel Tevfik Fikret Okulları 2019–2020 öğretim yılı Okul Aile Birliği Genel Kurulu…

9 Ekim 2019 , Çarşamba