Tüm Haberler

-

Strasbourg Académie tarafından her yıl tüm dünyada Fransızca eğitim veren okullar arasında Şubat ayında yapılan 2020 Mathématiques Sans Frontières yarışmasında okulumuz 10.sınıf ekibimiz Dünya İkinciliği ödülünü almaya hak kazanmıştır. 9.sınıf ekibimiz de kendi klasmanında okulumuzu başarıyla temsil etmiştir. Öğrencilerimizi yürekten kutluyoruz.

Devamı

-

Münazara Kulübümüz çalışmalarını çevrimiçi eğitimler ve maçlarla sürdürüyor. Bu kapsamda 14 Mayıs 2020 günü 17.00’de Argüman Fabrikası eğitmeni Semih FİDANCI öğrencilerimize münazaraya giriş eğitimi verecektir. Kulüpte olmayıp eğitime katılmak isteyen öğrencilerimiz E-TFO mesaj sisteminden kulüp öğretmeni Çiğdem Polat’a ulaşabilirler.

Devamı

Sema Dekeli Öykü ve Şiir Yarışması'nın Kazananları Belirlendi

Yarışmamıza katılan tüm öğrencilerimize teşekkür ediyor, derece alan öğrencilerimizi kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Devamı

Çocuk Gözüyle Aşının Faydaları Resim Sergisi

Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Derneği tarafından aşının çocuk sağlığı ve insan sağlığına yararları konusunda düzenlenen resim yarışmasında Anaokulu öğrencilerimizin resimleri sergilenmiştir. Resim sergisine aşagıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.cocukenfeksiyondernegi.org/Pages/5461/OkulOncesi

Devamı